Ognisty Ptak #
rezerwacja on-line wirtualna wycieczka film o hotelu Ognisty Ptak
Mazury - Wypoczynek - Konferencje
Hotel Ognisty Ptak*** 
ul. Sztynorcka 6 Ogonki,
11-600 Węgorzewo
 

Konferencje na Mazurach

 

"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość"

KonferencObejrzyj Hotel Ognisty Ptak*** w serwisie www.salebiznesowe.plje i szkolenia dla firm to nasza specjalność. Staraliśmy się przygotować atrakcyjną, ciekawą ofertę, kierując się specyfiką branży i odpowiadając na potrzeby klientów. Posiadamy cztery nowoczesne, klimatyzowane, wyposażone w sprzęt multimedialny sale konferencyjne. W ramach obsługi proponujemy Państwu przerwy kawowe, lunch i kolacje oraz odpoczynek na terenie tawerny lub w strefie relaksu SPA.

 

Wybierając konferencje na Mazurach, wybieracie Państwo luksus w dobrej cenie. Spotkania służbowe, imprezy integracyjne, konferencje – Mazury to piękna sceneria na zorganizowanie firmowego spotkania. Przekonajcie się Państwo sami!

Sala Kolumnowa o powierzchni 120m2 wyposażona w klimatyzację, ekran, rzutnik multimedialny LCD, nagłośnienie, flipchart, odtwarzacz CD-DVD, bezprzewodowe łącze internetowe, tablica magnetyczna.

Sala Żeglarska o powierzchni 220m2 wyposażona w  2 ekrany, 2 rzutniki multimedialne LCD, nagłośnienie, flipchart, odtwarzacz CD-DVD, bezprzewodowe łącze internetowe, kominek, scena.  Jest salą wielofunkcyjną spełnia rolę Sali konferencyjnej oraz Sali na przyjęcia okolicznościowe. 

Sala Wieża Widokowa o powierzchni 25m2. Usytuowana na wysokości drugiego piętra, przeszklona, z której okien rozpościera się przepiękny na jezioro. Jest idealnym miejscem do kameralnych spotkań w małym gronie.


 
 
SALA
 
 
 
 
KONFERENCJE / SZKOLENIA  
 
Ustawianie  kino
Ustawianie
w literę U
Narada
Klasa
Ustawienie bankietowe
 
SALA KOLUMNOWA
 
150
110
80
72
50
 
SALA
ŻEGLARSKA
 
160
110
80
72
50
 
WIEŻA WIDOKOWA
 
14
9
10
-
8

Oferujemy Państwu również  pełną gamę atrakcji, które mają służyć integracji, zabawie, oraz spędzeniu czasu w sposób niebanalny i wyjątkowy. Jeśli nie wiecie Państwo co wybrać z chęcią pomożemy zarówno  ułożyć program dopasowany do charakteru pobytu oraz wybrać dodatkowe atrakcje.

Jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania, indywidualne życzenia oraz sugestie.

KONTAKT: marketing@ognistyptak.pl lub konferencje@ognistyptak.pl

 

Konferencje

© Copyright by 2013 Hotel Ognisty Ptak | All rights reserved.